Arabic (اللغة العربية)

Misyonumuz

Sektörümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çağdaş yönetim yaklaşımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılık meydana getirmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin, çevremizin ve çalışanlarımızın yardımı ile sektörde ihtiyaç duyulan teknoloji ve yenilikçi ürünlerle Türkiye’de ve dünyada en iyi rafları üreten güvenilir ve güçlü üreticiler arasında olmak.

 

Ürün ve Yönetim

Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için şirketimiz, en ileri teknoloji ile alttan üste tüm iş akışlarını uygulamaktadır.
Projelendirme aşamasında bilgisayar destekli programlar kullanarak müşterilerine ücretsiz proje danışmanlığı hizmeti veren firmamız, üretimde kaliteyi sağlamak için kurumsal kaynak planlama üretim ve yönetim programını satış-pazarlama ve teslimat aşamalarında kullanmaktadır.

Rafyap Market Mağaza Sistemleri

Rafyap Dizayn kuruldugu 2010 yılından günümüze raf sektöründe faaliyet gösterirken, kazandıgı tecrübeyi gelistirip uyguladıgı yönetim ve çalısma anlayısıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde; müşteri odaklılığı, degişim ve verimlilik gibi degerleri şirket felsefesi olarak benimsemiştir.
Rafyap Dizayn 2011 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile başladığı iş hayatında anahtar teslimi proje odaklı uygulamaları konusunda stratejilerini belirlemiştir.
Firmamız, Avrupa ülkeleri, Rusya, Orta asya, Türk cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine de ürünlerini ihraç etmektedir.
Temel prensibi müşterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmak olan Rafyap Dizayn, bunu toplam kalite belgesi ISO-9001 ve TSEK belgeleriyle kanıtlamaktadır. Ayrıca ihracat için Hijyen Sertifikasıda dahil olmak üzere tüm sertifikaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Kalite Politikamız

Temel prensibi müşterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmak olan Rafyap Dizayn, Bunu toplam kalite belgesi ISO-9001 sertifikası ve TSEK belgeleri ile kanıtlamaktadır. Ayrıca ihracat için Hijyen Sertifikası da dahil olmak üzere tüm sertifikaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Rafyap Dizayn, kalite bilincini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemiştir. Yüksek kalitede ürünler sunmak ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak, planlamalarını doğru yaparak zaman israfını önlemek, üretimden montaj aşamasına kadar geçen sürecin performansını takip ederek sektörde lider konuma ulaşmak, standartlara en uygun kalitede, güvenli ve hatasız ürün hizmet sunmak, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımıza verilen eğitimlerle yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline getirebilmek, sistemimizi sürekli geliştirmek ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek temel amacımızdır.

Rafyap Dizayn olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, tüm ekibimizce benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamak hedefimizdir.

Bu sebeple, Faaliyetlerimizi Çevre ve İSG mevzuatlarına ve hukuken bağlı bulunduğumuz tüm kuruluşların standartlarına uygun olarak gerçekleştirerek, Çevre ve İSG risklerini belirleyip, kontrol edip ve düzeltip, önleyici faaliyetlerde bulunarak riskleri, sağlık bozulmalarını, iş kazalarını ve çevre kazalarını en aza indirmek, tüm çalışanlarımıza bireysel İSG ve Çevre Sorumluluklarının farkında olmalarını sağlayacak eğitimler vermek, faaliyetlerimizden kaynaklanacak ölüm, yaralanma ve sağlık bozulmalarından çalışanlarımızı korumak, Çevre ve İSG performansını gözden geçirerek ve performansını izleyerek sürekli gelişmesini sağlamak vazgeçilmez presibimizdir.

37 ülkeye ihracaatISO-9001 ve TSEK sertifikalı dayanıklı ürünler.Depo Raf SistemleriMarket Raf SistemleriMağaza Raf SistemleriÖdeme ve Diğer sistemlerTeşhir ve Taşıma Ekipmanları

Image
 

Gazitepe Mah. Fabrikalar Cad.
No: 23 Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE

E-Posta
info@rafyapdizayn.com.tr

Telefon
  • +90 212 855 03 61
Mobil
  • +90 530 312 53 83

Image

Image

Image