Arabic (اللغة العربية)

ISO-9001 ve TSEK sertifikalı dayanıklı ürünler.

Rafyap Dizayn kurulduğu 2010 yılından günümüze raf sektöründe faaliyet gösterirken, sektöründe kazandığı tecrübeyi geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak “müşteri memnuniyeti” kazanmayı ilke edinmiştir.

Rafyap Market Mağaza Sistemleri

Rafyap Dizayn kurulduğu 2010 yılından günümüze raf sektöründe faaliyet gösterirken, kazandığı tecrübeyi geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde; müşteri odaklılığı, değişim ve verimlilik gibi değerleri şirket felsefesi olarak benimsemiştir.

Rafyap Dizayn 2011 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile başladığı iş hayatında anahtar teslimi proje odaklı uygulamaları konusunda stratejilerini belirlemiştir.

Firmamız, Avrupa ülkeleri, Rusya, Orta Asya, Türk cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine ürünlerini ihraç etmektedir.

37 ülkeye ihracatISO-9001 ve TSEK sertifikalı dayanıklı ürünler.Depo Raf SistemleriMarket Raf SistemleriMağaza Raf SistemleriÖdeme ve Diğer sistemlerTeşhir ve Taşıma Ekipmanları

Image
 

Gazitepe Mah. Fabrikalar Cad.
No: 23 Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE

E-Posta
info@rafyapdizayn.com.tr

Telefon
  • +90 212 855 03 61
Mobil
  • +90 530 312 53 83

Image

Image

Image