info@rafyapdizayn.com.tr
+90 212 855 03 61 (PBX)

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Rafyap Dizayn kuruldugu 2010 yılından günümüze raf sektöründe faaliyet gösterirken, kazandıgı tecrübeyi gelistirip uyguladıgı yönetim ve çalısma anlayısıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde; müşteri odaklılığı, degişim ve verimlilik gibi degerleri şirket felsefesi olarak benimsemiştir.
Rafyap Dizayn 2011 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile başladığı iş hayatında anahtar teslimi proje odaklı uygulamaları konusunda stratejilerini belirlemiştir.
Firmamız, Avrupa ülkeleri, Rusya, Orta asya, Türk cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine de ürünlerini ihraç etmektedir.
Temel prensibi müşterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmak olan Rafyap Dizayn, bunu toplam kalite belgesi ISO-9001 ve TSEK belgeleriyle kanıtlamaktadır. Ayrıca ihracat için Hijyen Sertifikasıda dahil olmak üzere tüm sertifikaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Misyonumuz

Sektörümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çağdaş yönetim yaklaşımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılık meydana getirmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin, çevremizin ve çalışanlarımızın yardımı ile sektörde ihtiyaç duyulan teknoloji ve yenilikçi ürünlerle Türkiye’de ve dünyada en iyi rafları üreten güvenilir ve güçlü üreticiler arasında olmak.

Ürün ve Yönetim

Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için şirketimiz, en ileri teknoloji ile alttan üste tüm iş akışlarını uygulamaktadır.
Projelendirme aşamasında bilgisayar destekli programlar kullanarak müşterilerine ücretsiz proje danışmanlığı hizmeti veren firmamız, üretimde kaliteyi sağlamak için kurumsal kaynak planlama üretim ve yönetim programını satış-pazarlama ve teslimat aşamalarında kullanmaktadır.

Kalite Politikamız

Temel prensibi müşterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmak olan Rafyap Dizayn, Bunu toplam kalite belgesi ISO-9001 sertifikası ve TSEK belgeleri ile kanıtlamaktadır. Ayrıca ihracat için Hijyen Sertifikası da dahil olmak üzere tüm sertifikaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Rafyap Dizayn, kalite bilincini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemiştir. Yüksek kalitede ürünler sunmak ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak, planlamalarını doğru yaparak zaman israfını önlemek, üretimden montaj aşamasına kadar geçen sürecin performansını takip ederek sektörde lider konuma ulaşmak, standartlara en uygun kalitede, güvenli ve hatasız ürün hizmet sunmak, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımıza verilen eğitimlerle yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline getirebilmek, sistemimizi sürekli geliştirmek ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek temel amacımızdır.

Rafyap Dizayn olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, tüm ekibimizce benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamak hedefimizdir.

Bu sebeple, Faaliyetlerimizi Çevre ve İSG mevzuatlarına ve hukuken bağlı bulunduğumuz tüm kuruluşların standartlarına uygun olarak gerçekleştirerek, Çevre ve İSG risklerini belirleyip, kontrol edip ve düzeltip, önleyici faaliyetlerde bulunarak riskleri, sağlık bozulmalarını, iş kazalarını ve çevre kazalarını en aza indirmek, tüm çalışanlarımıza bireysel İSG ve Çevre Sorumluluklarının farkında olmalarını sağlayacak eğitimler vermek, faaliyetlerimizden kaynaklanacak ölüm, yaralanma ve sağlık bozulmalarından çalışanlarımızı korumak, Çevre ve İSG performansını gözden geçirerek ve performansını izleyerek sürekli gelişmesini sağlamak vazgeçilmez presibimizdir.

RAFYAP DİZAYN İŞİNE SADIKTIR VE HER ZAMAN TÜM BİRİMLERİYLE ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

Hizmet Aşamaları ve Süreçler

Mağaza ve depolarınızın ihtiyacı olan bütün raf sistemlerini bünyemizde bulundurmaktayız ve bu raf sistemlerini sizlere daha iyi sunmak için modern yapıya sahip web sitesi ve kataloglar oluşturduk.
İhtiyacınızı karşılayacağını düşündüğünüz ürünleri inceleyebilir, genel bilgi almak için iletişim kurabilir veya yerinde hizmet almak için müşteri temsilcimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Satış temsilcisiyle iletişim halinde olduğunuz sürece, merak ettiğiniz bütün bilgileri edinebilirsiniz.
Rölöve aşamasında mağaza veya deponuzun bilimsel standart yöntemlerle, genel teknik resim kurallarına uygun, gerekli hassasiyet gösterilerek ölçülü planı çıkartılacaktır.
Ayrıca bu aşamada merak ettiğiniz konuları yüz yüze konuşarak daha detaylı bilgi alma şansı bulabileceksiniz, standart veya özel isteklerinizi satış temsilcinize ileterek proje aşamasına taşımış olacaksınız.

Rölöve çalışmasının ardından proje birimine aktarılan doneler baz alınarak bilgisayar destekli programlarımız sayesinde taslak meydana getirilir.
Mağazanız veya deponuz için hazırlanan yerleşim planı ve kullanılacak raf sistemlerinin bulunduğu dosyalar ön sunum yapmak üzere tarafınıza iletilir.

Proje birimi tarafından yapılan yeni veya mevcut raf sistemlerinin yer aldığı ön çalışma dosyaları tarafınıza iletilir.
Tarafınızdan yeterlilik seviyesinin yorumunu aldıktan sonra, değiştirilmesini istediğiniz ürün veya kısımların notları alınır.

Tarafınızdan alınan bilgiler doğrultusunda analiz ve geliştirmeler yapılarak proje revizyonu yapılır ve tekrar değerlendirmek üzere yeni bir sunum dosyası oluşturulur ve onayınıza sunulur.

Yapılan revizeler sonucunda oluşturulan dosyalar onayınıza sunulur ve proje onayı alındıktan sonra fiyat teklifi aşamasına geçilir.

Fiyat teklifi aşamasında, en küçük ayrıntıları bile iyi analiz ederek, yine bilgisayar destekli programlar yardımıyla bütçe oluşturulur ve sunum dosyasına eklenerek tarafınıza onaya sunulur.

Onayı alınan projenin ardından ivedilikle özel ve standart ürünlerin üretimine geçilerek, sözleşmede belirtilen termin süresine uymak koşuluyla montaj yapılmak üzere sevkiyatı için gereken hazırlıklar yapılır.

İmalatı tamamlanan ürünlerinizin sevkiyatı sonrasında, hayalinizdeki mağaza veya deponuzu oluşturmak için uzman ekibimiz işe koyulur ve bire bir proje uyumlu montaj yapılarak eksiksiz olarak teslim edilir.