info@rafyapdizayn.com.tr
+90 212 855 03 61 (PBX)

Genel Ürün Kataloğu Yayında

Yayınlayan: Tayfun Aktaş
Kategori: Genel

Güncel Ürün Kataloğumuz Yayında

Rafyap dizayn, güncel ürün kataloğunu yayınladı.

Ahşap ve metal ürünlerimize ait kataloğumuzda ihtiyacınız olan tüm ürünleri detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz

Market raf sistemleri, Manav, Bakliyat, Unlu mamül sistemleri, Kırtasiye raf sistemleri, Oyuncak raf sistemleri, Tekstil raf sistemleri, Teknoloji raf sistemleri, Züccaciye ve hırdavat reyonları, Banko ve vitrin grubu, Kasaaltı ve turnikeler, Sepet ve Aksesuar çeşitleri, Servis arabaları ve el sepetleri, Arşiv ve giyinme dolaplar vb. ürünleri detayları ile birlikte güncel ürün kataloğumuzda görebilirsiniz.

 • MARKET RAF SİSTEMLERİ:
  Marketiniz için ihtiyacınız olan metal ve ahşap üniteler, bakliyat reyonları, manav reyonları, Unlu mamül reyonları ve diğer ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.
 • RAFYAP DİZAYN KAR ETTİRİR:
  Şirket, yeni ürün, hizmet ve girişimlerden elde edilen satışların yanı sıra işletme maliyetlerindeki tasarruflar nedeniyle elde ettiği kazançlarla makine parkurunu en yenileriyle donatarak düşük maliyetli ürünler ortaya çıkarıp müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktadır.
 • TAŞIMA ARABALARI ve EL SEPETLERİ:
  Metal ve plastik tüm taşıma sistemlerini hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.
 • ALT PERSONEL DÖNÜŞTÜRME:
  Bu, inovasyonun ve yaratıcılığın gelişmesi için var olan gücünü yeni ve profesyonel çalışanlarla birleştirerek hızlı ve kullanışlı ürünler ortaya çıkarmıştır.
Yazar: Tayfun Aktaş