info@rafyapdizayn.com.tr
+90 212 855 03 61 (PBX)

Depo Kataloğumuz Yenilendi

Yayınlayan: Tayfun Aktaş
Kategori: Genel

Rafyap Dizayn Depo Kataloğu Yenilendi

Rafyap Dizayn müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojiyi yakından takip ederek kendini sürekli güncellemekte. Son teknoloji depo raf sistemlerimizi sizlere tanıtmak için bütün detayları sizinle bu katalogta paylaşmış bulunmaktayız. İhtiyacınız olan sistemi kolayca tespit etmek için firmamızdan katalog talebinde bulunabilirsiniz.

DEPO RAF SİSTEMİ NEDİR

Depo rafı, malzemeleri palet üzerine veya kolili olarak  depolamak için tasarlanmış bir malzeme taşıma sistemidir. Birçok palet rafı çeşidi olmasına rağmen, tüm tipler paletlenmiş malzemelerin çoklu sıralarda yatay sıralarda saklanmasına izin verir.

 • YENİLİK VE YARATICI FİKİRLERLE BÜYÜME:
  Sadece çevrenizdeki kişilerden aldığınız bilgiler yerine; yeni ürünler, yeni hizmetler ve yeni pazarlar hakkındaki fikirlerimizi kısıtlamadan tarafınıza ileterek en uygun ve son model ürünleri kullanmanızı sağlarız .
 • RAFYAP DİZAYN KAR ETTİRİR:
  Şirket, yeni ürün, hizmet ve girişimlerden elde edilen satışların yanı sıra işletme maliyetlerindeki tasarruflar nedeniyle elde ettiği kazançlarla makine parkurunu en yenileriyle donatarak düşük maliyetli ürünler ortaya çıkarıp müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktadır.
 • GENEL İŞ DEĞERLERİ:
  Kazanç ve işletme değeri arasındaki bağlantı, bir şirketin yeni bir sürdürülebilir kâr düzeyi yarattığı an demektir. Bu sebeple deponuzu kendi depomuz bilerek elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.
 • ALT PERSONEL DÖNÜŞTÜRME:
  Bu, inovasyonun ve yaratıcılığın gelişmesi için var olan gücünü yeni ve profesyonel çalışanlarla birleştirerek hızlı ve kullanışlı ürünler ortaya çıkarmıştır.
Yazar: Tayfun Aktaş